Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Inuyasha sau Sesshomaru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Inuyasha sau Sesshomaru?

Mesaj Scris de Soleil. la data de Joi 12 Noi 2009, 22:34

Oky Doky...cred k oricine prefera pe cineva dintre ce`i doi frati. Sa vedem cine ce preferinte are. Un singur lucrusor cer no spam .

Eu il aleg pe...Inuyasha. De ce? Pentru ca este super simpatic si mereu rad la cate o replica de a lui. Ce`i drept e shi ingamfat peste masura si cam enervant cate o data. Ma streseaza cu Kikyo aia a lui. I mean WTF? Chiar nu vede cat de mult tine Kagome la el? Sa isi puna ochelari...
Imi place mult si ca e puternic si mai ales cand lupta arata super bine
Sesshomaru...ei bine e prea serios pt mine....adik dak m`ash intalni cu tipul ala i`sh turna ce`ai cald in pantaloni shi i`sh zice " Baiete inveseleste`te cata...nu vezi k esti rece k un sloi? Socializeaza frate!"
Parere mea...astept shi altele

Ultima editare efectuata de catre SwEEt kiLLer in Dum 15 Noi 2009, 20:28, editata de 1 ori

Soleil.
Moderator

Sus In jos

Re: Inuyasha sau Sesshomaru?

Mesaj Scris de Moony la data de Joi 12 Noi 2009, 22:42

Nu ma prea pot decide.
Cateodata imi place Inu,alta data Sessh.Ia sa analizam:
Inuyasha-rad (sau radeam) de mor (muream) la prostiile pe care le facea si ma enerva cand nu stia cum sa se apropie de Kagome.Este puternic si curajos,incetul cu incetul isi recapata increderea in oameni.

Sesshomaru-fratele mai mare,rece,distant.Asta pana cand o intalneste pe Rin,de atunci se schimba putin.Tine totusi la fratele lui,ca ar fi putut sa il omoare de mii de ori in luptele lor,dar nu a facut-o.

In concluzie,nu ma pot decide.

Moony

http://lunaanime.3xforum.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Lun 14 Dec 2009, 00:04

pai sa vedem:
Inuyasha-fratele mai mic;puternic;dragalas;inteligent;semipisica;simturi ascutite;cateodata cam distant;comic(foarte comic);incapatanat(imi place)

Sesshomaru-fratele cel mare;puternic;foarte distant(dupa ce o intalneste pe Rin se schhimba foarte putin dar totusi se schimba);dragut;tine putin putin la fratele lui(nu l-a omorat desi avea atate sanse sa-l omoare in miile de lupte pe care le-au avut)!

sincer nu stiu e cam greu de ale dintre ei doi! dar il aleg pe Inuyasha(nu stiu de ce dar imi place mai mult de el)

Kido X

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Arisa_chan la data de Joi 16 Iun 2011, 11:50

La inceput mi-a placut cel mai mult de Sesshomaru dar apoi a inceput sa-mi placa si de Inuyasha poate chiar mai mult.Dar daca este sa aleg intre cei doi....hmmm..cred ca l-as alege pe Inuyasha desii imi place foarte mult si de Sesshomaru..

Arisa_chan

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 07:01

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum