Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Cu Inuyasha la usa...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cu Inuyasha la usa...

Mesaj Scris de Soleil. la data de Joi 12 Noi 2009, 22:49

Am mai vazut chestia asta shi pe alt forum shi am vrut sa vad ce ar face shi userii de pe aici dak s`ar trezi cu Inuyasha la usa...nu oricand, pe la patru dimineatza asha :D
Fara spam...stiu stiu, plictisitoarea regula , dar va rog tineti cont de ea si argumentati ce zicetzi.
*
Akm ce ash face eu dak m`ash trezi cu Inuyasha la usa la patru dimineatza...pey in primul rand i`ash deschide politicos, shi apoi l`ash injura de totzi shi toate k m`a trezit. Dupa ce ash termina cu injuraturile, m`ash freca putin la ochi sa imi dau seama cine ea (cu ochii carpitzi de somn logic k nu stiam cu cn vorbesc). L`ash lua la interogatoriu putin sa vad totushi ce cauta la imne acasa. M`ash mai gandi o data dak sa il culc cu cainele meu sau sa il bag in casa. Pana la urma il bag in casa (cine stie ce i face saracului meu catel ). Il duc frumos la mine in camera, il indes in dulap, pe urma il scot k poate imi distruge hainele pe acolo, asha k l`am postat sub birou pe o perna ( e un soi de caine pana la urma nu? >_>). L`ash hrani pe noul meu animalutz cateva zile pana ash gasi o scuza buna pt parinti. Knd am deschoperit cu ce sa`i aburesc...ash spune cred k am castigat un concurs p net, shi el e un fel de robot canin shi om, ma rog o corcitura shi il iau cu mine peste tot k sa il educ....
Da stiu sunt nebuna...ideea aceasta e ciudata, dar ma rog...whatever...astept shi alte pareri

Soleil.
Moderator

Sus In jos

Re: Cu Inuyasha la usa...

Mesaj Scris de Moony la data de Mar 01 Dec 2009, 21:16

Dupa ce as deschide usa si m-as holba luuung la el,mi-as da o tura de palme peste fata ca sa ma asigur ca inca nu dorm.Ma urc pe varfuri si il trag putin de urechi ca sa vad daca e cel adevarat.Bun,dupa asta l-as lasa in hol cat verific (stiti voi,cu capul pe usa intredeschisa,ca in parodiile cu spioni) daca nu l-a vazut careva.
Odata asigurata,ii zic sa-si tina gura pana il duc la mine in camera.Multumesc Lui Dumnezeu ca ai mei dorm destul de adanc!
Ajunsa in camera mea cu Inu,ma bucur ca parintii nu au vrut sa imi ia pisica fiindca altfel ar fi fost chinuita de "oaspetele" meu.Il intreb ce vrea etc. etc. si ma chinui sa ii schimb look-ul ca sa aiba sens scuza cu "elevul venit dintr-o tara in care ora e diferita fata de a noastra".

Moony

http://lunaanime.3xforum.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Vin 11 Dec 2009, 13:04

dupa cve ii deschid usa ....incep sa il interogehez ce cauta la mine acasa la ora asta asa de matinala! apoi l-as injura putin mai mult in mintea mea ca nu vreau sa fiu nepoliticoasa cu el ....doar este un musafir!
apoi l-as pune sa doarma pe balcon dar iii cam friga ....il scot de acolo si il pun in baie in cada da acolo o sa-l vada bunica mea dimineatza si o sa faca infact!
da pana la urma il pun sa doarma jos pe podea dupa ce ii pun o patura si o perna sa doarma cat de cat bine!
urmatoarea zi le spun parintilor ca eu premiu castigat la un concurs de anime [e nett!(o sa-i spun sa sta drept ca o satuie)asta ar tine cam 2 zil e dupa aia vad eu ce fa cu el!

voi ce ati face?

Kido X

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 18:35

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum