Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Jurnal public

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Jurnal public

Mesaj Scris de Kido X la data de Lun 14 Dec 2009, 22:57

In cazul in care vreti sa impartasiti cu restul lumii ce se mai intampla in viata voastra sau sfaturi in legatura cu ceva aveti ocazia sa o faceti aici...
incep eu;)
Data:14.12.09
Nu a fost o zi prea interesanta...am stat toata ziua la calculator nu pot spune ca m-am plictisit!am incercat sa fac mai multi yeni!
Momentan cam atat! Randul vostru!)

Kido X

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Re: Jurnal public

Mesaj Scris de Jellyka la data de Mar 15 Dec 2009, 19:34

Astazi : 15.12.2009 ,mwahaha!

De dimineata am fost la politie sa-mi fac buletinu'.Afara a s-a pus zapada si inca viscoleste,asa ca dimineata mi-au inghetat picioarele.In ciuda faptului ca am inghetat,am ras doua ore la rand(caci atat statusi la politie) cu tata asteptand sa se aprinda un bec blestemat.In rest,ma simt...Bine,lol XD

That's all,randul urmatorului user :]

____________AnimeSign____________

Jellyka
Moderator Global

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Mar 15 Dec 2009, 20:37

15:12:2009
Cu varamea prin oras..Sa pus zapada.Vantu nenorocit mia intors umbrela astfel ca varamea rase k pofta,ma ratoi la ea.Pe urma se facu ciorofleasca.Ma udasem in cizme si drept razbunare ptr varamea am bagato cu capu in zapada.Restu acasa,fredonand serenade vecinii Laughing

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Mar 15 Dec 2009, 21:14

astazi 15 decembrie 21:12

pai m-am trezic cam tarziu pot spune ...apoi pana la ora 17 am stat pe Moon World apoi am fost la antreamente afara a inceput un viscol si m-am udat la picioare...presimt ca vine in vizita la mine o fata tare "draguta" raceala!
acum fac bagajele pentru plecarea de maine la bunica!

nu am facut nika interesant azi!

Kido X

Sus In jos

Mesaj Scris de Alucard la data de Joi 17 Dec 2009, 08:25

astazi 17 Decembrie ora 8:25

Umblu pe forumul meu si moonworld.Vorbesc pe mess.Incerc sa nu dau de spam ca admina spune ca se descurca singura.Ma uit la animalu meu pe care am dat atatia bani..... si totusi mie mi se pare atat de dragut deci nimeni sa nu se atinga de el .

Cam atat.

Alucard

http://worldanime.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Joi 17 Dec 2009, 09:08

astazi:17 decembrie,09:03

Postez pe Moon World!Vorbesc pe mess,incerca sa nu fac spam pe aici...ca ma mananca admina! ma gandesc cum a fost calatoria pana la bunica mea!
Ascult muzica...ma plictisesc...m-am ytrezit cu noaptea in cap!Nu stiu ce m-a apucat sa ma trezsc as devreme!

Cam atat!

Kido X

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluky la data de Vin 18 Dec 2009, 14:42

18.12.2009 14:30
Well...Incerc sa ma incurajez in legatura cu mersul la patinoar...si imi bat capul ca de ce suntem doar 4 (cu mine cu tot) care formeaza "grupul vesel" pt patinoar >_<
Afara-i frig...Deci si prin urmare voi sta in casa ^^ toataa ziua :D
This is it...muhaha :D

Raluky

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Joi 24 Dec 2009, 17:18

azi:24 decembrie ora:17:16

"Astept sa vina mosul" azi este cra,ciun vorbesc cu sys pe mess...imi tot vine parul in ochii si trebuie sa ma opresc din scris pentru al da la o parte!scriu cu becul stins si vad "perfect"!ma doare burta de la ras:am citit asero.tv noul capitol!
Se poate mai bine de atat?
Cam atat! Happy Christmas

Kido X

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun 28 Dec 2009, 16:38

Daca nu ma insel e 28 decembrie 2009

Pff...postez pe Moon World , ascult muzica si vorbesc pe mess ... e plictisitor , ma tot gandesc cui sa-i mai dau buzz , ca ma plictisesc de moarte si ma gandesc sa-l sacai putin pe Alucard ... ma gandesc oare sa-mi iau sau sa nu-mi iau un animalut ...

Ziua asta o declar plictisitoareee

Cam atat pana acu` .

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Jellyka la data de Lun 28 Dec 2009, 16:44

28 Dec. 2009

Azi am umblat prin oras,mi-am luat doua vaci pe care acum le port in picioare Laughing .Ascult noua melodie a lu' DJ Project direct de pe site-ul lor si ma enervez numai cand ma gandesc ca Crin Antonescu a dat concert Cargo,DJ Project si inca cineva in 19 Nov. si eu stateam ca proasta la scoala.Apoi mai am nervi pentru ca a plecat Elena dintr-un motiv stupid da' acelasi mtovi pentru care se despart toate trupele.Am inceput un fic nou si nu-mi dau seama cat vor rezista cele doua daca pana acum un fic de-al meu a avut doar un capitol :]].Familia e plecata cine stie pe unde iar eu stau si ma uit ca mat(z)a-n calendar^^

Jellyka
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Moony la data de Vin 01 Ian 2010, 20:24

1.01.2010

In zadar incerc
sa imi fac creierul sa se concentreze pe cele nu-stiu-cate ficuri la care
trebuie sa scriu continuarea. Doamne,ce personaje complicate despre care sa
scriu mi-am mai ales!Prea multe idei se lovesc unele de altele formand un haos
total. Ascult melodii ale caror cuvinte trec pe langa mine fara sa le inteleg
pe de-a intregul.Sunt epuizata ca si cum as fi alergat mult,dar tot ce am facut
azi a fost sa ma mut de pe un scaun pe altul.Nici sa vorbesc nu mi se pare
treaba usoara.Ma gandesc la scoala ce trebuie sa reinceapa.As vrea sa pot sa
plec undeva departe,sa uit de tot si de toate.Capul nu imi da pace,posibil sa
fie de vina paharul cu sampanie de azi-noapte.Durerea pulseaza ametindu-ma.Cred
ca de vina este noaptea nedormita de Revelion,insa pare mai mult :ca si
cum as fi fost golita de putere.Da,am vazut prea multe filme cu vampiri,daca
asta va intrebati.Instalatiile de la ferestrele vecinilor stralucesc prea
obositor pentru mine.Mai bine trag draperiile.Parca e putin mai bine.Incerc sa
imi amintesc ce s-a intamplat ieri.In mare parte imi amintesc,desi unele
amanunte raman in ceata si mi-e prea lene sa aprind o lanterna in capul meu ca
sa o risipesc..Imi duc mana la fata :sunt reci,ca de obicei.Cred ca mai
bine as manca niste ciocolata amara ca sa ma mai trezesc.Ideea unui somn incepe
sa sune din ce in ce mai ademenitoare.Imi e prea lene sa fac un pas ca sa ma
arunc in pat.

Moony

http://lunaanime.3xforum.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Joi 07 Ian 2010, 18:18

azi 07.01.2010 ora18:15
Pai...azi am dat teza la romana...cred ca o sa iau 9 sau 9.50...dar cel mai mult ma indrept spre 9! la scoala a fost cam nasol:la mate nu am inteles nimic,nimic geografie am scris inca ma doare mana...acum mor de oboseala si vreau sa ma relexes putin pe la forum ca nu am mai postat de mult!
sa trecem la postat!
ZBYE!

Kido X

Sus In jos

Mesaj Scris de Soleil. la data de Joi 04 Feb 2010, 17:52

Dear Diary,
Astazi, 04 februarie 2010....eu am avut o zi...sa`i zicem buna.
Am cautat toata ziua informatii despe An Cafe, repectiv Gackt....Jumatate de ora am petrecut facandu`mi cruce despre cate minuni a reusit sa faca Gackt in 37 de ani si un sfert de ora mi`am petrecut`o injurand ca e atat de batran [37 de ani ].
Apoi am fost sa imi recuperez o carte de la o colega...Apoi am intrat in bucatarie sa imi scot la iveala talentele culinare, adica sa distrug bucataria. Dupa ce am terminat cu devastarea bucatariei m-am reintors la calculator sa ma bucur de el si de razele lui nocive :]]
Cam atat...as putea spune ca a fost o zi funny right?
Zbye :3

We all have broken hearts to mend.

Soleil.
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluky la data de Joi 04 Feb 2010, 21:12

4 Februarie 2010
Hello sau Hellaww nea' Jurnalu',
Tananah...inca o zi...si maine e vineri,apoi sambata,apoi duminica. Incep semestrul 2, partea a doua din "boboaca de mine" :D

Ce seara aiurea...sa mor daca ma mai uit pe bravonet :|
Oare chiar a plecat Anya de la HiQ? Off brasovenii mei preferati :X:X:X
Voi mai bantui in continoare pe hi5,forum, mess si altele...
See ya!

Raluky

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Vin 05 Feb 2010, 14:25

Azi ziua blestemata:5 Februarie ora 14:25
Postez pe forum,ma uit la televizor,imi este prea lene sa intru pe mess si sa vorbesc cu cineva!AA si mananc prajitura "wow ce interesant"
Azi am dormit destul de mult...mor de plictiseala si de lene....si cel mai rau este ca se termina vacanta !
O zi PLICTISITOARE!

Kido X

Sus In jos

Mesaj Scris de Psyhee la data de Mier 12 Mai 2010, 14:07

12 mai 2010~

O zi cat se poate de normala,mai putin faptul ca am dormit vreo doua ore de fizica.Au trebuit sa predea niste proiecte colegii mei iar eu ma plictisisem extrem de tare.Cred ca am stat mai mult pe sub banca,hehe.Am facut si tema la romana pentru meditatii...
Si,am avut engleza cu Miti-Miti,care vezi doamne ne-a adus testele,mda,bla,bla,bla,nu ne pasa.Mooooooori,odata si nu ne mai stresa.Si am plecat de la bio pentru ca n-aveam chef de ex-diriga >->

I realy hate this icon:

Psyhee
Graphic Designer

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Daelithal. la data de Joi 13 Mai 2010, 13:51

13 mai 2010 ~
Să vedem, sunt încă în stare de şoc, happy şi nervoasă în acelaşi fel. [combinaţie xD]. Happy pentru că am luat 10 la mate..dar, a fost teza din clasă. Tehehe, dar măcar i-am depăşit pe cei cu meditaţii, nu am fost şi nu intenţionez să merg, ar fi stresant.
Nervoasă pentru că argh! Nu-mi vine să cred că am greşit o problemă atât de simplă la teză, examen, sau ce naiba o fi fost [naţional], dar era de aşteptat, eu sunt pe invers, fac cele complicate, şi greşesc la cele simple -.- dammit! Oricum nu mă stresez prea mult, mă învârt pe la un 9 :-j Nu scrie pe mine "geniu"...în orice caz~
Dar a trebuit să mă chinui [cică, nici măcar nu am învăţat :]] ], pentru a-mi scoate nişte note de anul trecut de la examene [tot cu 45 am obţinut T___T], şi cred că am şi reuşit.
Un sfat: niciodată nu vă stresaţi cu examenele sau altele, mai rău faceţi astfel. :]] Staţi calmi, relaxaţi, şi aberaţi! [mă rog, asta e valabilă la română, la mate..folosiţi-vă logica la capacitatea maximă..]
Boring day anyway, ah, să nu mai spun că de-abea stau să nu pic de somn, nici nu vroiam să mă trezesc să merg la şcoală, dar după primeam iarăşi "predici"...deci, sunt cuminte. xDD

Daelithal.
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Jellyka la data de Joi 13 Mai 2010, 18:33

13 mai 2010.
Ce zi frumoasa.La ora de romana mi-am trminat ciaetu' (bine ca n-am scris mai mult de 2 randuri) , la mate am descoperit ca la examen n-am luat mai mult de 4-5 si ca am gresit pana si problemele de la subiectul I . Muzica nu am facut , am urmarit coru' care canta destul de OK , pacat ca erau de la clasa a IV - a in sus si numai 2 fete de la noi din clasa acolo . Orele de germana au fost ca de obicei , plictisitoare , n-am reusit sa iau +uri desi am ghicit mai multe cuvinte . La istorie eu am luat cea mai mare nota la test , 9 , si cand ma gandesc ca cea mai buna din clasa a luat...6 O.O .Deci o zi buna cu exceptia orei de mate -.-" . Iar am inceput sa ascult Dido si ador vocea ei :]

Jellyka
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Psyhee la data de Joi 13 Mai 2010, 18:56

13 mai 2010~
Finaly am terminat cu idiotenia aia de atestat!!!!
De doua saptamani ma streseaza mama cu scripturile care nu mergeau.Ieri am stat sa invat cum se rezolva problemele in C++,de dimineta m-am trezit la 7:20 ca sa le repet.In drum spre scoala citeam bazele de date si simteam cum organismul meu se revolta.Ajunsa la scoala am realizat ca nu mai stiam nimic.Incepeam sa devin isterica.Si toate astea pana am ajuns inauntru.
Si totul a iesit la lumina.Am inceput sa fac subiectul cu Word,asta pana m-am blocat.Colega de langa mine facea subiectul cu baze de date asa ca am zis hai ca am apuc si eu.Citesc subiectul..fu*k!Avioane?!Ok,deci habar n-am,nu-mi ramane decat sa copiez.Una din profe nu era,celalta era la calculator la catedra.Deci,safe XD Aveam carticica cu subiectele rezolvate in geanta deschid frumos geanta,carticica si incep sa caut subiectul 22.Il gasesc doar ca mi-era cam greu sa copiez ca nu se vedea bine.Dar cu chiu cu vai am reusit.Acum E. care era in stanga mea vroia si ea. II imprumut geanta si o las sa copieze fara nici o problema.Dupa urmeaza subiectul in C++.Si incepe sa bata vantuul x.x Noroc ca prietena mea cea mai buna avea subiectele scoase la imprimanta si,facand foiaia pachet, o baga in penar si-mi trimite penarul
Reusesc eu sa copiez si subiectul ala,imi da profa note si dupa prezentam site-ul. ^^
Conculzia:m-am stresat degeaba >.<

Psyhee
Graphic Designer

Sus In jos

Mesaj Scris de SilverKat la data de Joi 13 Mai 2010, 20:00

Astazi, 13.mai.2010...sau 12 o.o' ma rog...

O zi la fel ca celelalte. M-am trezit la 6:20, am plecat la scoala pe la 6:50...s-a sunat de intrare mai tarziu, slava cerului, ca si asa aveam sport. AM avut ore usoare azi, cu exceptia istoriei, dar a fost plictisitor. Eh...cu chiu, cu vai au trecut orele.
Era 1 cand am ajuns acasa, record XD. M-am pus la pc pana pe la 3. AM iesit sa ma joc cu cateii, apoi la teme. Si acum postez p-aici.

SilverKat

Sus In jos

Mesaj Scris de Jellyka la data de Vin 14 Mai 2010, 18:30

14 Mai 2010.
Azi a fost targul liceelor , deci zi libera si numai dragii de la a 7-a in jos au facut ore :] . Mi-au intins paru' (da' la cat de cret e n-a stat nici 5 min. ) , m-au machiat si , dupa ce am asteptat mai mult de ora la standul liceului Spiru Haret , am reusit sa-mi fac si unghiile . Un french nu niste forme . Am luat si am primit un teanc de pliante din care , evident , numai unul mi-a trebuit . Drumul meu e drept catre liceul in care se face engleza non-stop . Ce zi draguta . :]

Jellyka
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Psyhee la data de Vin 14 Mai 2010, 19:04

14 mai 2010~
Hehe,e vineri,deci 12D-u' se sustrage subtil de la ultimele 3 ore,adica 2 ore de mate si una de romana.Pe scurt n-am facut mai nimic azi,doar mi-am aflat nota de la atestat - 9.83 -I'm a genius,yai!
Dupa care am fost la meditatii la romana,damn urasc gramaticaaaaaaaaaaa >.<'''
Si sper ca in seara asta sa ploua ca azi-noapte,that was a great storm Multe fulgere si tunete,vijelie,baltoace spulberate,macarale cazute,un adevarat cosmar

Psyhee
Graphic Designer

Sus In jos

Mesaj Scris de Dya :] la data de Sam 15 Mai 2010, 10:47

15 mai 2010.
Ploua in draci...Iar eu stau in casa Am intrat pe animesign, am mai scris pe aici...Am luat micul dejun, am jucat putin carti cu frate-meu...Mam uitat 10 minute pe minimax...Nimic interesant...Mam uitat prin biblioteca...Sa verific ordinea cartilor...Si cam nimic interesant...Cred ca ma voi baga la un joc pe pc.

Dya :]

Sus In jos

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Vin 21 Mai 2010, 20:15

21.05.2010
Pai am asteptat sa se lucreze la forum. Ma jucam cu Dya un joc in doi pe mess. Apoi am intrat si am vazut noua fata a forumului pe care o ador. Love E faina si mai vie.Am inceput sa cant si sa ascult aceeasi melodie de 5 ori.Laughing Pentru ca a inceput sa devina preferata mea.
Acum mai postez pe aici si mai las poate niste commuri la fics.

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Jellyka la data de Vin 21 Mai 2010, 20:36

21.05.2010
M-am trezit azi dimineata sa-l scol pe frate-miu sa se duca la scoala...Cand a plecat am zis ca mai dorm pana la 8 . Am visat ca am luat 5 fix la examen la mate,God O.O.Ma trezesc si observ ca ceasu' e 8 jumate.Asa am dormit eu pana la 8 =.=.M-am uitat la BMTD , Triunghiul Iubirii(Aaaaavi , unde e emoticonul care saliveaza?) si tot asa pana s-a facut 12.Am sunat la liceu,ca de obicei, tanty aceea nu stia nimic si mi-a zis sa sun cu o ora mai tarziu(pacat ca nu puteam ) . Si s-a facut 1 fara 10,pana am verificat daca nu am uitat ceva s-a facut 1 si 10.God,iar intarzii la latina.Da' am ajuns inainte sa vina profa.Am continuat cu zeitatile romane pana s-a sunat.La civica am aflat ca am un 8,deci nu-mi mai iese media 10.La tehnologie am dat test la geografie,nu cred ca iau mai mult de 6 ca nu mi-a dat voie profa sa scriu tot.La sport am stat in clasa ca n-avea nimeni echipament(desi eu il aveam in ghiozdan).Si la desen,fa cuburi in prespectiva!! .Dar,huh,am reusit sa adun si eu acolo niste note,meritam 15 pentru ca l-am facut cu mana libera ca mi-a luat colegu' liniaru'.Iar am ramas vreo 5 copii la scoala =.=.Eh,numai bine pana cand am ajuns acasa si am vazut tone de buchete de flori pe masa.Damn,iar am uitat ca mama e Elena si tata e Constantin.Macar mi-am amintit....

Jellyka
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 17:37

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare