Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Hello everybody

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hello everybody

Mesaj Scris de Nywa la data de Mar 06 Oct 2009, 16:15

Sunt Manuela, dar prorecla mea este manu sau Mimy sau Darkgirl, dar cel care imi spune Darkgirl arunge in spital :twisted: Sunt originala din Resita, dar acum stau in Baile Felix, Oradea, dar imi mai vizitez pe bunici mei din partea mamei (care a murit intr-un accident de masina, dar am pastrat legatura cu parinti ei). Ma inteleg cu sora mea, cea mica, Elena sau Ella.
Imi place sa ascult rock (oricare este el) si rap si hip-hop(dar mai rar).
Imi plac culorile rosu-sangeriu, negru si violet sau lila ( NU SUNT EMO!!!). Imi place anime-ul Naruto(personajul meu pereferat este Itachi, Madara, Hidan si Izuna(fratele cel mic a lui Madara)) si filmele horror sau S.F. sau Actiune. Imi plac panterele, lupi, caini( cainele meu husky, Anakin) pisicile(motanul meu Naruto :D :D) Imi place natura si pictura, dar cel mai mult imi place scrisul.
Imi place sa scriu diferite compuneri sau povestiri, mai ales ca am imaginatie, cu tona lol!
Materile care imi plac sunt: informatica, romana(la care ma duc la olimpiada), desenul, psihologia si engleza:D
Fac spor, kickboxer de 3 ani si ma antrenez cu rolele de la 6 ani, ca la liceul meu se fac intreceri cu rolele si am luat de 4 ori locul I 8)

Atat am avut de spus. Ceao ceao :cheers:

Ultima editare efectuata de catre manu_darkelf in Sam 17 Oct 2009, 18:28, editata de 1 ori

Nywa

http://perfectenemy.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: Hello everybody

Mesaj Scris de Irukandji la data de Mier 07 Oct 2009, 07:52

Bun venit pe animezup manu_darkelf. Sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni noi asa ca:

Happy posting and no spam Kiss.

Irukandji
Administrator

http://animesign.forumotion.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum