Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Saluty! :*:*

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Saluty! :*:*

Mesaj Scris de candy.bar la data de Vin 16 Oct 2009, 16:50

Buna tuturor:*Kiss. Sunt Andreea dar prefer sa mi se spuna Reea si sunt o fire deschisa care doareste sa aiba foart foarte multi prieteni. Sunt cam zapacita de fel , foarte incapatanata si cu multa ,multa pofta de viata. Imi place foarte mult sa cant(mai ales sub dus, asta pana imi bate vecinul in teava ), chiar daca nu am voce dar ma chinuie talentul. Ador sa chiulesc in zilele cu ploaie si sa sar in baltoace ( m-am tot gandit la faptul ca oi fi fost vreo broasca intr-o alta vita dar...cine stie). Nu ma prea omor cu scoala, imi place , ador scoala dar nu in timpul orelor :D.
Imi place animeul Naruto enorm dar nu am un personaj preferat, imi plac toate si felul lor de a fi si de a gandi.Imi iubesc foarte mult catelusul si in general toate animelele.
Ce urasc...pai il urasc in primul rand pe profu de mate si in al doailea rand pe fratele meu care ma calca pe nervi 24 de ore din 24.
Nu stiu ce sa mai zic despre mine...cam atat era de zis so...sper sa cunosc cat mai multe persoane care sa imi devian prieteni. Zbye!

candy.bar

Sus In jos

Re: Saluty! :*:*

Mesaj Scris de Nywa la data de Sam 17 Oct 2009, 12:09

Buna candy.bar si bun venit pe Moon World
Am cateva intrebari pentru tine, asta daca vrei sa-mi raspunzi :D
1. Din ce oras esti?
2. Cati ani ai?
3. Ce materi iti plac?
4. Ce culori iti plac?
5. Vrei sa-mi dai id-ul tau?
Multumesc si acestestea sunt intrebarile mele. Inca o data bun venit :D :cheers:

Nywa

http://perfectenemy.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de candy.bar la data de Dum 18 Oct 2009, 14:32

Buna manu_derkelf, cu siguranta o sa iti raspund la intrebarile care mi le-ai pus si o sa iti dau si Id meu pentru ca am venit pentru a-mi face cat mai multi prieteni si nu voi rata nici o sansa.
1. Sunt din orasul Ploiesti.
2.Am cam 15 ani si cateva luni....aproape 16 ca nu mai este mult pana ii implinesc ).
3.Ce materii imi plac...da asta este chiar o intrebare grea. As putea zice sportul dar urasc profesoara. Nu imi prea place scoala ...dar totusi cred ca am ca meterii preferate sportul si muzica Laughing.
4.Culori preferate....poi movul in primul rand; verde , galben , lila....imi plac in general culorile viu colorate insa depinde si de starea mea de spirit.
5. Sigur ca vreu sa iti dau Id meu : little_candy.bar27

candy.bar

Sus In jos

Mesaj Scris de Irukandji la data de Dum 01 Noi 2009, 14:17

Am aparut si eu cam tarziu, insa mai bn mai tarziu decat niciodata nu?

Bun plecat de pe animezup candy.bar . Sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni noi asa ca:

Happy posting and no spam!!

Irukandji
Administrator

http://animesign.forumotion.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 18:32

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum