Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Me...right here, now.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Me...right here, now.

Mesaj Scris de Daelithal. la data de Sam 13 Feb 2010, 18:21

Name: Well, nu-l ofer pe cel real, puteţi să-mi spuneţi pe nick, or mai vedem noi.

~nee'chan. [se ştie ea xD]
~manga.
~anime.
~gothic lolita style.
~black.
~Japan.
~roses.
~vampires.
~holidays.
etc.

Dislikes:
~gipsy.
~when somebody tells me what to do.
~liars.
~troublesome people.
~pink.
~barbie looking girls.

Anime & Manga: Probabil voi oferi adresa de MAL. [myanimelist]

Music: Ah...too much to say xD să vedem totuşi, să înşir câteva pentru a vă forma o idee, anyway, întâi de toate specific că sunt rock and j'rock addict <333 deci, câteva trupe/interpreţi: alice nine, the gazette, ayabie, danger gang, an cafe, kat-kun, tommy heavenly6, BoA, anna tsuchiya, olivia luftkin, koda kumi, LM.C, nightmare, on/off, AAA, miyavi, gackt, ai otsuka, linkin park, green day, good charlotte, bowling for soup, simple plan, nickelback etc...etc :]]

Some stuff about me xD: Fire complicată, încăpăţânată [ca un catâr :]] nu de alta, da' sunt taur xP], amuzantă [mdeah, fac haz de necaz, sau nu :]] ], aeriană, deşi, pot fi şi cu capul pe umeri, exagerat de mult uneori -.-', enfin, mai sunt şi nebună [precizare: nu d'aia care ajunge la sanatoriu :]] ]. Ah da, la mine sarcasmul şi ironia domină, so, nu mă luaţi în seamă când sunt frustrată sau stresată, nu am nimic personal cu cineva, dar dacă mă prinde în starea aia trebuie să mă suporte, sau să mă ajute să mă calmez [nici o şansă, cum spun eu: 'nu poţi opri un tren care a deraiat deja' :]] ]. Starea mea de spirit se schimbă uşor, asta poate fi derutant, chiar şi pentru mine însămi. Gata, am spus destul, spun PUNCT.

Hobbiez: Mai nou cititul [pasiune revenită], şi de manga, şi de cărţi :3, vizionatul j-dramelor, anime-urilor, desenatul.
Întrebări, ceva...?

Ah da...să nu uit, B'BYE~

Daelithal.
Moderator Global

Sus In jos

Re: Me...right here, now.

Mesaj Scris de TeeChan la data de Sam 13 Feb 2010, 18:25

Soen-chan!! Welcome here...era si timpul sa apari,de asta sunt prietenii,ne? zi ca nu-i asa :].
Asa..de intrebat nu prea am ce sa te intreb ca te cunosc prea bine chiar si altceva nu mai am ce sa-ti spun decat:
Happy posting and have fun! and see ya on the forum,right?
Bye nya~

TeeChan

Sus In jos

Mesaj Scris de Soleil. la data de Dum 14 Feb 2010, 01:13

Helău! Bun venit pe`aici...sper sa ai o sedere cat mai placuta...
Asa acum te rog sa imi suporti urmatoarea iesire... Un fan jrock....Sunt in Rai....Deci am vazut ca asculti Gackt....pai eu sunt o fana inraita a lui [Gackt=my love]...soo ai putea sa imi spui cateva melodii preferate?
Si am observat si On/Off pe acolo? Intrebare ame: Naoya sau Kazuya? Si inca o intrebare legata de cei doi...poti sa ii deosebesti? [eu nu mai reusesc, desi inaintea puteam]
Si Miyavi pe lista....devine din ce in ce mai bine :3
Oky pai cam astea ua fost intrebarile mele....have a nice time here :3
Zbye :3

____________AnimeSign____________

We all have broken hearts to mend.

Soleil.
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de StrippedxLust la data de Dum 14 Feb 2010, 01:25

Bine ai venit pe forum sper sa iti placa aici iti doresc o sdere cat mai lunga si mai placuta,am vazut ca iti plac destul de multe trupe printre care iti place si Olivia Luckfin si Anna tsuchiya (favoritele mele).si am doar o intrebare sa iti pun daca nu te superi
Care J-drama ti-a placut mai mult dintre cele vizonate de tine sau care(daca sunt mai multe)?
Si cam atat am sa te intreb si iti urez din noua bine ai venit pe forum

StrippedxLust
Graphic Designer

Sus In jos

Mesaj Scris de Daelithal. la data de Dum 14 Feb 2010, 01:37

Ah, thankies girlz~ for welcome ^^.
So, să răspund la întrebări, ne?
@A'Svear: Hm, de la Gackt îmi plac destul de multe melodii, aşa că îmi e greu să aleg, dar să zicem astfel [le zic aleatoriu, cum îmi amintesc :]] ]: Love Letter, Jesus, Ghost, In flames, Metamorphoze, Black Storn and so on.
Heh, nu pot alege dintre cei doi :]]. And îi deosebesc, mai greu, dar o fac. [Cel puţin deocamdată..]

@Tamaki: Heh, am vizionat mai multe j-drame, and cel mai mult mi-a plăcut HYD [Hana Yori Dango], Gokusen sezonul 1, 2, şi 3, iar pe moment revizionez sezonul 1 [mi-a plăcut mult, cu MatsuJun <3 and Hiroki, Shun, şi gata, mă opresc aici :]] ], Kimi wo Aishiteru [a fost film, dar mie mi-a plăcut mult <33, 1 litre of tears [chiar plângi la drama asta~], and Koizora [nu-mi vine să cred că am lăsat-o ultima @.@], ah da, am văzut koizora şi filmul, şi drama...dar nu ştiu de ce, mai mult îmi place drama. =]]

Arigatou again~

Daelithal.
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Dum 14 Feb 2010, 16:34

~Bun venit pe Monn World~
Iti urez distractie placuta si sa iti faci cat mai multi prieteni!
Am cateva intrebari:
1.Ce parere ai despre caini?
2.Ce crezi despre vampiri,varcolaci...suparanatural?
3.Urasti si tu matematica?
Cam atat!
Happy posting and no Spam! Ja-Ne

Kido X

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Daelithal. la data de Dum 14 Feb 2010, 17:08

Ah, Sankyu~
Well:
1. Îi ador <33 am şi eu unul. ^^ Aka în general îmi place orice animal, exceptând târâtoarele [şerpii, etc.] Câinii mi-au plăcut dintotdeauna, sunt kawaii.
2. Hm, nu mai prea cred eu în aşa ceva, dar totuşi, nu mă deranjează să aud de vampiri [ăştia încă îmi plac, dar mai mult manga sau anime :]] ], vârcolaci, fatome blah-blah. Am avut şi o perioadă în care eram fană după Supranatural, dar se pare că m-am mai lăcuit. =]]
3. OH DA! O URĂSC, categoric. >.>

Daelithal.
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 06:59

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum