Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Hy!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hy!

Mesaj Scris de roxycamy la data de Joi 01 Iul 2010, 18:02

Mi se spune roxy,camy era un alint^^,am 22 de ani..imi plac cel mai mult pisicile,nu pot sa zic ca pe restul animalelor nu le suport,dar ele au un loc special.Culori preferate nu am,accept orice,anime-uri la care m-am uitat:kiddy grade,kaleido star,spiral,slayers,yuyuhakusho,paradise kiss,in rest nu imi mai amintesc.
Prefer sa imi petrec timpul pe internet,cautand jocuri etc. si de obicei sunt foarte curioasa din fire>
Bye!

Ps:am mai fost pe site ca si vizitator(rty) doar ca am uitat cum am dat de el >.<

roxycamy

http://www.anime-freaks.eu

Sus In jos

Re: Hy!

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Joi 01 Iul 2010, 18:24

Bun venit Camy pe forum!
Sper sa te distrezi aici sa te intregrezi si sati faci prieteni. Bun venit inca o data! Kiss Postare fericita si grija la spam!
Asa niste intrebari:
Ce muzica asculti?
Iti plac chestiile anime yaoi? Laughing

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Abigail. la data de Joi 01 Iul 2010, 19:50

Hei Camy. . Bun venit pe forum, sper să te simţi bine aici, cu noi.

Am şi eu ceva "nelămuriri" :]].

Scrii ficuri? Dacă da, de care? [Parodii, Anime, Original...]
Cieşti manga? Dacă da, care?

Eh, eu cam atât. Sper să fii un membru cât mai activ, de fapt, foarte actvi, să postezi şi ai grijă la spam. :]
Chuu' Kiss

Abigail.

Sus In jos

Mesaj Scris de roxycamy la data de Joi 01 Iul 2010, 20:03

Denissu.no.Yume :
1.Imi place cam orice gen de muzica,dar mai mult imi plac deep central,morandy,rihanna..etc

2.Cum sa nu sunt foarte curioasa in privinta erm..sa zicem sexualitatii anime

Abigail.:
1.Din pacate am scris,desi mi-ar mai placea am imaginatie destula,am scris parodii,one shout-uri,horror ,am incercat si ceva poezii dar parodiate cum imi plac mie^^
2.Sincer am citit ieri ceva,dar nici sa ma bati nu mai stiu cum se chema am mai citit Vampire knight,slayers,ceva yuri,yoai...

Multumesc de intampinare^^.

edit-as putea posta pe site...doar ca e facut cu o prietena de obicei colaborez..aa da mi-am adus aminte ca vroiam sa fac si yaoi si yuri^^

Ultima editare efectuata de catre roxycamy in Joi 01 Iul 2010, 20:13, editata de 1 ori

roxycamy

http://www.anime-freaks.eu

Sus In jos

Mesaj Scris de Abigail. la data de Joi 01 Iul 2010, 20:06

Hei, Camy.
Dacă tot ai răspuns aşa de repede, vreau să te întreb. De ce din păcate?. :O. Să nu spui asta, e o plăcere să scrii.
Mai ai ceva din ce ai scris? Sincer, mi-ar face mare plăcere să citesc, dacă vrei sa-mi dai.

P.S. Eu manga nu prea citesc, că mă adoarme :]]]
Chuu'Kiss

Abigail.

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 08:51

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum