Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

New user(Welcome hier)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: New user(Welcome hier)

Mesaj Scris de Maya la data de Lun 05 Iul 2010, 16:49

Despre mine :
1) Sunt fecioara
2)In scoala mea sunt toti copiii cu IQ-ul sub medie(glumesc LOL).......m-am dus la baie cea a profesorilor pt cea a noastra a elevilor e groaznica si am intrerupt 2 tineri in timpul unui act sexulal Laughing (am facut-o intentionat Evil ) . Apoi a venit si domnul de servici apoi si diriginta lor (cred ca am mers prea departe Laughing).In acest timp eu facandu-ma nevazuta Laughing
3) Unde mi-ar placea sa calatoresc In Las Vegas si Hollywood logic
4) Filme : Horror si Comedy (nuj daca am scris bine Laughing)
5) Muzica : Rock si Lady GaGa
6)

Maya

Sus In jos

Mesaj Scris de Jellyka la data de Lun 05 Iul 2010, 17:26

Mda,a trebuit sa-ti impart postul avand in vedere ca a trebuit pentru prima oara sa fac asa ceva Laughing.Fratilor,daca vedeti la welcome un topic deschis de fiecare apai deschideti si voi topic in care va prezentati ca n-oi imparti toate mesajele.Welcome hier draga Maya,aaaa...Stiu ca e ceva interesant sa spui chestiile astea dar ar trebui sa spui despre tine nu cum ai prins doi oameni intr-un act sexual.Stii,numele tau,varsta,ce-ti place,ce nu etc. Intrebari nu am,sper sa te distrezi pe-aci si sa-tif aci prieteni.

P.S.Citeste regulamentul,ala de e pus in fiecare topic =________=

____________AnimeSign____________

Jellyka
Moderator Global

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Soru 2009 la data de Dum 11 Iul 2010, 11:37

Bun venit Maya. Eu stiam ca trebuie sa spui mai detaliat despre tine, nu ca ai prins doua specimene nepotolite la baie in timpul unei partide. --.--"
In fine, ma bucur ca ai aparut pe aici. Iti urez distractie placuta si sa te simti bine. Cool

Soru 2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 18:36

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum