Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Saluuuuuutareeeeee !!!!

In jos

Saluuuuuutareeeeee !!!!

Mesaj Scris de In love ... la data de Dum 01 Noi 2009, 10:10

Salut tuturor ! Ma numesc Radulescu Raluca Rebeca insa puteti sa-mi spuneti Rebe sau Ralu . Sunt o fire vesela , nebuna , plina de originalitate ... Am parul saten inchis cu suvite blonde , care vreau sa va anunt ca sunt naturale , ochii caprui inchis dar , cand ma uit la Soare mi se fac verzi . Doamne ... da nebuna mai sunt ! Nu vam spus cati ani am ! Ei bine , am 11 ani insa par si ma comport mai matur ! Imi place foarte foarte mult sa citesc ! Imi plac cartile de aventura , romantice , dramatice etc. De asemenea , la scoala materiile mele preferate sunt : Romana , pentru ca imi place foarte mult sa compun texte , ficuri , Matematica , stiu sunt nebuna , imi place Matematica pentru ca , in primul rand , nu e grea , al doilea rand , profesoara de Matematica este cea mai draguta profa din cate avem si ultima materie care imi place e ora de muzica ... si ora de dirigentie . Am uitat sa va spun insa dirigintele nostru e profesor de Muzica . Pai imi place mult muzica . Imi place sa compun muzica , sa ascult ... Ce am uitat sa va spun despre mine ar fi : sunt din Bucuresti si ca sunt zodia Gemeni

Si ca sa nu par mai nebuna decat sunt , ma opresc aici cu descrierea mea .
In love ...

Sus In jos

Re: Saluuuuuutareeeeee !!!!

Mesaj Scris de Soleil. la data de Dum 01 Noi 2009, 11:02

HeLLo HeLLo :D
Bun venit pe Moon World
Am vazut k tzi`ai facut prezentarea...dar...mereu e una dar, mai acc cateva intrebari shi de la moi? :P
1. Ce genuri de fic`uri itzi plac?
2. Itzi plac animalele? Dak da kre e preferatul tau?
3. Ce fel de muzik ask in general?
4. Itzi plac vampirii? ❤
5. Vrei sa fim prietene? :D
Cam astea sunt intrebarile mele...inca o data bun venit shi sper sa te distrezi :D
Soleil.
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de In love ... la data de Dum 01 Noi 2009, 11:17

Imi plac multe genuri de ficuri , de la comedii/parodii pana la drama .
Da imi plac animalele . Cel mai mult cainii .
Ascult multe genuri de muzica ...
Da , imi plac vampirii si lucrurile ciudate .
Da , vreau sa fim prietene
In love ...

Sus In jos

Mesaj Scris de Irukandji la data de Dum 01 Noi 2009, 14:16

Bun venit pe animezup In love... . Sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni noi asa ca:

Happy posting and no spam!!
Irukandji
Administrator

http://animesign.forumotion.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum