Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

New User 8-|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

New User 8-|

Mesaj Scris de Dead_devil_98 la data de Vin 06 Aug 2010, 14:17

BuNa! numele meu este Deea si am 12 ani
~~i like~~
sa o enervez pe mama cand gateste , sa ma uit la filme horror pt ca alt gen de filme nu am vazut in viata mea...decat o comedie... ,sa ma iau la scoala de copii mai mari ca mine ,sa vorbesc la telefon ore in sir...sa ma uit la Blood + si la Vampire Knight....sa ascult Borgore si Tokio Hotel...sa fiu populara.....sa imi iau haine de la KENVELO si WAIKIKI.....sa stau pe mess la i phone(urasc cand stau la laptop) poi eo asa de felul meu sunt mai nebuna...he he he ... in cls a 5-a am incercat sa ma tai cu lama ....he he he o.O -_-"

EDIT by Mod: Ţi-am modificat mesajul, pentru că folosirea prescurtărilor de messanger este interzisă.
Şi, de preferat, încearcă să te exprimi în fraze şi propoziţii coerente (cu majuscule şi semne de punctuaţie acolo unde este cazul).
Fă o vizită scurtă pe la Regulament.

Dead_devil_98

Sus In jos

Re: New User 8-|

Mesaj Scris de Jellyka la data de Dum 08 Aug 2010, 18:11

Bun venit aici Deea.Tu nu ai auzit ca trebuie sa-ti deschizi topic nou cand te prezinti? =______=.De fapt,trebuia sa citesti...Daca nu-s acasa nu inseamna ca faceti ce vreti.Cand pisica nu-i acasa soarecii joaca pe masa,sau ce?Anyway,ca sa nu te superi pe mine,iti urez un calduros bune venit si fii mai atenta la reguli.Ja'ne!

____________AnimeSign____________

Jellyka
Moderator Global

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Love la data de Lun 09 Aug 2010, 17:06

Bun venit pe forum, Deea! Uuu, ma bucur ca avem atatia useri noi pe aici! ^.~
Acum ... sa vedem cu interogatoriul.

1. Care e culoarea ta preferata?
2. Cum ai aflat de forum?
3. Iti place sa citesti manga?Titluri ^_^

Cam atat deocamdata.Te rog sa citesti cu atentie Regulamentul (ca sa nu mai fie neintelegeri cu Staff-ul forumului) si in rest ... sper sa fii activa si sa postezi.Distreaza-te si ne vedem pe forum! ^__^

____________AnimeSign____________

A boy and a girl can be just friends eventually one of them will fall for the other, maybe temporarily, maybe at the wrong time, maybe too late or maybe, just maybe ... forever.

Love
Moderator Global

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Kido X la data de Lun 09 Aug 2010, 17:28

Bun venit pe forum!
Happy posting and NO spam XD
Intrebari:
1.Care este animalul preferat?
2.Iti plac chestiile gen:vampiri,varcolaci...etc?
3.Iti place formati BIg Bang?
Cam atat!^^
Inca odata welcome si sper sa fii cat mai activa ^___^

Kido X

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Dead_devil_98 la data de Mar 10 Aug 2010, 15:22

mdea..poi buna...se pare ca am pasit cu stangul pe forumul asta....eh...deci sa va raspund la intrebari...1.culoarea mea preferata este negru
2.pai eu deobicei citesc ficuri pe net..si am ajuns la situl asta...mi s-a parut super ok si m-am inregistrat
3.din pacate nu prea imi place sa citesc manga...nu citesc decat carti obligatorii pt scoala si carti cu vampiri si varcolaci in schimb imi place sa ma uit la animeuri(raspunsuri pt LOVE)

1.animalul meu preferat este pisica..ma rog tigrul
2.imi plac vampirii...ador ideea de supranatural..si cand eram mica imi doream sa devin vampir
3.dap imi place este una dintre preferatele mele..cam atat aa si Rani stai linistit/a nu m-am suparat ..e de datoria mea sa citesc regulamentul

Dead_devil_98

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 02:11

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum