Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

My gfx

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: My gfx

Mesaj Scris de Kidu la data de Mar 15 Iun 2010, 10:04

Am revenit cu lucrari noi
1
primul meu avatar
2

3

4

5

6

7

Si acum siguri
1

2

3

4

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Jellyka la data de Mar 15 Iun 2010, 16:40

Da,well,trec si eu pe-aci(tot din greseala Laughing).Well,ce pot sa spun,imi plac ultimele tale lucrari mai ales primul din ultimul post.Cel cu "Freedom".Uh,unde gasiti iamgini d'astea,vreau si eu XD.Anyway,imi place si primul avatar,cel cu Hagu(asta scrie pe el,nu?).Asa,nu prea am ce comenta,las pe altii :].Ce imi place nu pot comenta.

P.S.Nu se scria "Shugo Chara"? XD

____________AnimeSign____________

Jellyka
Moderator Global

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Simona (: la data de Mar 15 Iun 2010, 22:17

Madu, Madu, Madu daca mai zici vreodata ca nu te pricepi la GFX o sa-ti dau amenda ;-w. Am sa comentez ultimul post. Pentru primele avataruri arata destul de bine <3. La sig-uri te descuri foarte bine, veezi =]] ai inceput sa foloseste peste 20 de layere si-ti ies mai bine ;>=]]. Insa ai latit cam mult al III lea sig, sau mi se pare mie*stii tu motivu :-j*. Ai evoluat destul de mult sa stii <33. La cat mi-ai cotrobait prin PC -.-, da mai bine ca ai umblat mi-am descoperit si eu texturile de care nu stiam =]].
Asa gambate si te astept si cu alte lucrari. ^^

Simona (:

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Mier 16 Iun 2010, 22:50

Am facut lucrari noi 2 pentru my sys
1

2

3

4

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Joi 17 Iun 2010, 18:30

Buna Madu sa stii cami plac semnaturile. Imi place nuanta de culori mai inchise si mai placute, ca nu sunt tipatoare.
Culorile tipatoare imi albesc ochii. .
Prima si cu a patra sunt preferatele mele. Imi plac mesajele si starea ce maiu transmiso.
Sa mai pui lucrari si multa bafta.

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Dum 20 Iun 2010, 10:07

Stiu am dat-o rau in bara cu textul da hai

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Dum 20 Iun 2010, 11:00

Hey buna!
Imi place noua semnatura avand in vedere ca este in ea cantareata mea favorita Olivia Lufkin .
Este reusita si ca dimensiuni, cotrastul este putin cam deschis, dar merge.
Aaa textul, nu prea se intelege suficient, adica daca nas cunoaste numele miar fi putin dificil sal citesc . Numele este scris frumos, dar e prea deschis, si la contrastul deschis nu se mai vede. ^_^"
Cam atat am avut sati spun, in rest o ador . Mai astept si alte signuri.

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Lun 21 Iun 2010, 22:17

Multumesc Denissu de comentariu

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Vin 25 Iun 2010, 08:10

Vad ca nimeni nu imi da comm dar nu am mai postat demult asa ca:

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Jellyka la data de Vin 25 Iun 2010, 15:56

Hmm...Revin eu :].Well,ce pot sa spun despre sig-ul cu Olivia...Ce aveam de comentat a facut-o Denissu.Vreau sa spun eu ca e destul de deschisa si arata de parca[,]calitatea ei nu e una asa de buna.A doua semnatura(cea cu fata) mi se pare destul de deschisa XD.Dar e draguta,imi place...Stii,ar fi fost mai bine(zic eu) daca-i puneai si asteia un border (obsedata de mine Laughing).Iar la a treia...Nu stiu,mi se pare sec cand sunt doar niste obiecte fara viata in semnatura...Imi place sa fie si ceva viu prin ele...Factori biotici Laughing.Anyway,in rest imi place.Gambate si astept lucrari noi :]

____________AnimeSign____________

Jellyka
Moderator Global

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Mar 29 Iun 2010, 20:56

Mersi de com Rani am revenit cu lucrari noi:

Cel mai recent de 2 minute pe care nu imi place cum a iesit

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Simona (: la data de Joi 01 Iul 2010, 11:14

Hai ca am promis ca trec pe aici da dau un edit mai tarziu ca acum mie lene sa comentez :]]

Edit: Denissu, daca ai stii cate layere face ai ramane socata O.O=)). Asa acum sa trecem la semnaturi.
Prima lucrare: Imi plac ambele varinate da cum a apus si Denissu trebuia mai sus o.o', eu asa zic :]]. Asa de effecte nu comtez bla bla bla =]], se vede ca n-am chef de comentata ne ?:]]
A doua: Dupa 31 de layere sau cat ai zis o.o arata biine o.o. Mie una imi place .
Asa, gambate si te astept si cu alte chestiute. ^________________^

Ultima editare efectuata de catre .Lylu in Joi 01 Iul 2010, 15:18, editata de 1 ori

Simona (:

Sus In jos

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Joi 01 Iul 2010, 14:53

Hey imi place semnaturile. Mai mult primele doua. Ai stiut ca potriveste scrisul cu personajele, desi textul mergea pozitionat mai sus. ^_^
A treia e cam luminoasa, adica cum sa ma exprim mai concret, mai incarcata. In rest imi place ce ai facut.
Mai astept si alte lucrari. Kiss

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Sam 17 Iul 2010, 19:18

Lucrare noua multumesc de critici si de aprecieri.La aceasta lucrare am stat in pc'u lu Deea o ora si ce-va ca nu mai am photoshopu.

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de TeeChan la data de Dum 18 Iul 2010, 20:25

TOP!! <333
Deci,sig-ul ţi-a ieşit super,ai potrivit culorile şi scrisul foarte bine şi de imagine să nu mai zic,gomen i'm just a fangirl -___-". Aşa,este destul de colorat,într-un mod drăguţ.
Well,ganbate în continuare şi te mai aştept cu alte lucrări :]

TeeChan

Sus In jos

Mesaj Scris de Dya :] la data de Dum 01 Aug 2010, 18:19

Huh ultima ta semnatura imi place cu adevarat... X] Este reusita ca ai stiut unde sa plasezi textul, personajul si ai potrivit culorile calumea... Si textul are culoarea sa mearga cu toata semnatura...
Are si border Love, au inceput sami placa semnaturile cu border, iar a ta este super faina... Te pricepi Madu, chiar daca spui ca ai facuto in pcul altcuiva...^.^ Papa!

Dya :]

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Joi 26 Aug 2010, 13:26

Lucrare noua.Multumesc din nou de aprecieri ,sper ca o sa v-a placa.

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Joi 26 Aug 2010, 17:15

Huh din nou pe aici, stii ce imi place mie Madu: faptul ca le faci simplute si stilate.
Huh se pare ca toti aveti ce aveti cu muzica >_>. Se pare ca si dya, tu si chiar si eu avem zilele astea ceva cu muzica. XD
La semnatura imi place mult tipul de scris si umbrele, eu habar nam sale pun umbre O_O.
Textura este simpla si imi place, desi efecte mai multicele mai mergeau discret puse...^_^" Imi dau si eu cu parerea. Mmm are border, alta obsesie de la unii X3, borderul il face mai personalizat si superb. Deci cu alte cuvinte e kawaii. Imi place. Kiss
Astept si alte lucrari si bafta la ele :]

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Mar 31 Aug 2010, 08:23

Nu stiu cum am inceput acum sa le fac asa simplute .Totusi lucrarea noua +avatar ca nu am mai fact demult.

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de TeeChan la data de Mier 01 Sept 2010, 00:53

Ehe se pare că am revenit şi eu pe aici..
Uhm voi zice ceva de ultimul post: adică îmi place sig-ul şi cum ai aplicat efectele deşi imaginea mi se pare uşor lăţită,sau doar mi se pare? Avatarul e chiar cute x3 nu a mce să zic de el.
Spor la lucru în continuare şi te mai aştept cu altele :]

TeeChan

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 17:35

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum