Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Hi all...sunt noua pe-aici

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hi all...sunt noua pe-aici

Mesaj Scris de SilverKat la data de Vin 26 Mar 2010, 21:36

Buna! Eu sunt Alexandra ^^, neinteresant, de aceea prefer SilverKat( pe multe forumuri sunt Silver sau Silver.Chaos Laughing am ceva cu "silver"), am 14 ani, aproape 15, da' mai am de asteptat pana atunci. Sunt fana anime de la varsta de 7 ani, primul vazut fiind Dragon Ball. Am vazut destule, preferatele mele sunt:Soul Eater, Inuyasha, Naruto, Nana, Special A, D.n.Angel, Angel's feather, Shugo Chara, Bleach, Full Metal Panic, Ghost Stories, Gravitation, Jigoku Shoujo, Blood+, Loveless si mai sunt, dar nu-mi trec prin cap acum.
Culorile preferate: albastru Love si mov. Ador cosplay-ul, Koi cosplay Love sunt cei mai tari.
Muzica: Nightwish(vechea formatie, cu Tarja) stiu ca sunt foarte vechi, dar e cea mai buna muzica pe care am ascultat-o, si imi va placea mult timp de acum in colo. Mai sunt si Evanescence si T.M. Revolution, Avril, Rihanna, Boa si Snow.
Despre mine, pot sa va spun ca nu sunt zdravana, obsedata de Kakashi, yaoi, Nightwish, si obsesiile astea tin destul de mult, apoi trec, apoi vin iar @_@, imi place sa stau mai mult singura, ador padurile :X.Ma enervez foarte rau atunci cand mi se pune intrebare "De ce?"
Ce mai urasc: multe lucruri, dar, in promul rand, pe sora mea, imi este pur si simplu antipatica. Mai este biologia si fizica, mai ales fizica, nu-mi intra in cap!

SilverKat

Sus In jos

Re: Hi all...sunt noua pe-aici

Mesaj Scris de Daelithal. la data de Vin 26 Mar 2010, 22:02

Hm, welcome here >;d<
Să vedem ceva întrebări:
1. Manga citeşti?;;] Dacă da, ceva preferate.
2. Do you have any hobby, passion?
Cam atât, îţi mai urez doar: nyappy post and have fun.
Ja nya~

____________AnimeSign____________

Daelithal.
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de TeeChan la data de Sam 27 Mar 2010, 14:33

Helău there ^^
Inca cineva care uraste biologia,nu-i asa ca'i naspa?nu ma lua in seama,am pica pe profa si pe materie:] si am vazut ca iti place Shugo chara :3 acum sa trec la subiect:
Welcome here,nyappy posting and have fun..ah,and see ya on the forum ^^

TeeChan

Sus In jos

Mesaj Scris de SilverKat la data de Dum 28 Mar 2010, 09:01

Arigato Ma veti suporta ceva timp pe-aici
@SaChan
1. Manga citeşti?;;] Dacă da, ceva preferate.
Nu prea, ma plictisesc repede, dar imi place Alice in WOnderland
2. Do you have any hobby, passion?
ma plictisesc repede din nou...dar sa spunem ca ar fi cosplay-ul si anime-urile desigur

TeeChan, te inteleg, diriga mea e de bio, traiesc un cosmar continuu de fiecare data cand am ore cu ea T_T

SilverKat

Sus In jos

Mesaj Scris de Kidu la data de Dum 28 Mar 2010, 18:31

Buna, bun venit pe forum! am cate-va intrebari
ce animale iti plac?
care este materia preferata?
si atat avem multe in comun , si in privinta surori ne potrivim nici eu nu o suport

Kidu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 20:04

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum