Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Miauuuuu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Miauuuuu

Mesaj Scris de Bobocel. la data de Sam 10 Apr 2010, 19:09

Salut tuturor. Eu sunt o mare Miaunica.
Miaunella pentru ca rimeaza cu un derivatal numelui meu.
Si toate poreclele mele derivate de la miau(Miti, Miaunica, Miaunella, Matsa, Pisicutsa) pentru ca imi enervez colegii la culme cu Miau. Am redefinit cantecul de Craciun de la reclama cu bere, in simfonia lui miau.
Sunt o persoana foarte sarita de pe fix, in general. Nu multe persoane rezista in jurul meu fara sa zica macar o singura data ca nu mai poate..
Acum ma vezi plangand peste un minut nu mai ma pot opri din ras. Zambesc tot timpul si lumea se intreaba mereu de ce? Pur si simplu.. Nu stiu Laughing . Asa este firea mea.
Imi place Japonia, dar ador Grecia.
Animeurile mele preferate sunt: Jigoku Shoujo, Nana, Bleach, Naruto si Naruto Shippuden( dar nu foarte mult),Full Metal Panic, Death Note, Honey and Clover, Nodame Cantabile.
Imi plac la nebunie desenele : Copii de la 402, Cei cu Andy?, Gemenii Cramp, Viata cu Louie.
Ma apuca sa vorbesc cu colegii in ore despre ele si profesorii se uita amuzati la noi.
Majoritatea timpului mi-l petrec cu prietenii, scapand de virusi, la scoala chiulind, sau pe Anime Sign.
Urasc un forum anime..Nu dau nume. Mozii de acolo se cred superiori. Superiori ca ce? Ca stau in fata unui ecran de plastic si se joaca cu un mouse. Insulta alti membrii pentru ca isi permit, cine le poate da ban? Pana la urma pe noi ar trebuii sa ne doara intr-un mare nimic, pentru ca nu o sa ii ajute cu nimic, si nu ne cunosc cum sunt in realitate.
Imi place sa imi fac prieteni, deci cine se ofera..

____________AnimeSign____________
♥Apare in club imbracata sumar pe langa bar cu un suflet calduros♥.E fiara ce'atrage prada cu un zambet inocent, licoarea cea letala cand cauti un sentiment.♥Intai de toate sa ceri un prenuptial e otrava ce 'omoara lent.♥

Bobocel.

Sus In jos

Re: Miauuuuu

Mesaj Scris de Insane Tenshi la data de Sam 10 Apr 2010, 19:20

Bun venit pe Animesign Miaunella!
Sper sa te distrezi aici si sa nu te plictisesti.Am o vaga banuiala ca stiu despre ce narozii vorbesti si eu nui suport mai ales ca se cred George Calinestii lui Peste.
Eu sunt Denissu Laughing mi se pare normal sa ma prezint. Si in ceea ce priveste sareala de pe fix, nu esti singura. Am si eu cam aceeasi ''boala''
Happy Posting and No spam!

Insane Tenshi

Sus In jos

Mesaj Scris de Bobocel. la data de Sam 10 Apr 2010, 19:31

Multumesc, defapt am cont pe anime sign din martie... Dar nu prea am postat.
Am aflat de site chiar de la creator. Si imi place la nebunie. Sunt sigura ca o sa ma distrez.
Sper sa ne mai intalnim pe aici ^_^

Love

♥Apare in club imbracata sumar pe langa bar cu un suflet calduros♥.E fiara ce'atrage prada cu un zambet inocent, licoarea cea letala cand cauti un sentiment.♥Intai de toate sa ceri un prenuptial e otrava ce 'omoara lent.♥

Bobocel.

Sus In jos

Mesaj Scris de Daelithal. la data de Sam 10 Apr 2010, 20:04

Alta care e făcută mâţa/pisică/pisicuţă şi mai am şi eu alte porecle de genu' =]] dat fiind faptul că eu zgâriu >:] de fapt...doar ating pe cineva, şi sare în sus că l-am zgâriat [unghii mari, yeah..], iar eu râd. În fine, lăsând asta, să încep cum se cuvine:
Welcome here! ^^
Întrebări nu mai am, că sunt secată de idei. =]] [I'm too sleepy...]
Îmi mai rămâne să-ţi urez: nyappy post and have fun here.
Ja nya~ and see ya' on the forum.

Daelithal.
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Bobocel. la data de Sam 10 Apr 2010, 20:17

Thanks.
Pai da da astea nu sunt singurele mele porecle.
Mai am si Japoneza, Fata cu creioane in cap, Fata cu pensule in cap pentru ca intr-un timp aveam o obsesie sa imi pun creioane sau pensule in cap. Si apoi am trecut la originalele bete.
Si cea mai noua porecla a mea este "Sonny si steluta ei norocoasa" by un coleg.
Laughing

Bobocel.

Sus In jos

Mesaj Scris de TeeChan la data de Dum 11 Apr 2010, 12:17

Heya..bine ai venit pe forum Miaunella :3 îmi place nick-ul :]].
Aşa nyappy posting and have fun şi întrebări..una singură sau 2:
1.Vizionezi drame asiatice? Dacă da favorite care sunt?
Cam atât de la mine.
Ja nya~

TeeChan

Sus In jos

Mesaj Scris de Bobocel. la data de Dum 11 Apr 2010, 12:54

Hey thanks TeeChan.
Pai nu vizionez drame asiatice, deci nu am cum sa am preferate^_^.
Dar ale tale care sunt? Intotdeauna sunt deschisa unor noi sugestii.
O.o

Bobocel.

Sus In jos

Mesaj Scris de Psyhee la data de Dum 11 Apr 2010, 18:49

So,more crazy people around.Welcome,welcome *evil smile*
Meow-chan ,nick-ul tau mi-aminteste de Cruella,da poate din cauza ca se termina in ella ,fufu~
Si am si cateva intrebari:

1.Care este culoarae ta preferata?
2.Ciocolata alba sau ciocolata neagra?
3.Citesti manga?(daca da care sunt manga-urile tale preferate? )
4.Asculti j-rock/j-pop?

ThE EnD~

Psyhee
Graphic Designer

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de StrippedxLust la data de Dum 11 Apr 2010, 20:02

Bine ai venit pe forum sper sa iti placa pe AnimeSign si sa te distrezi si am si eu sa iti pun o intrebare daca nu te superi
Pai iti place sa faci amv-uri?
Si cam atat si bine ai venit din nou

StrippedxLust
Graphic Designer

Sus In jos

Mesaj Scris de Bobocel. la data de Dum 11 Apr 2010, 20:05

Thanks Psyhee
Pai culoarea mea preferata. Inca incerc sa ma decid intre mov si turquise.
Ciocolata alba imi place la nebunie doar sa nu fie prea dulce..Deci ciocolata alba.
Manga.Da.Pai Hell Girl si Naruto.
Da ascult si j-rock si j-pop. Uneori.

Multumesc Tekami.Imi place Anime Sign si il ador pe Shenny.
Pai nu prea ma pricep eu la AMV-uri.

Bobocel.

Sus In jos

Mesaj Scris de TeeChan la data de Dum 11 Apr 2010, 20:43

Ooh,păi eu ţi-aş recomanda Yamato Nadeshiko Shichi Henge sau The Wallflower,este cu Kame :3 şi râzi în unele faze de nu te mai poţi opri :],Nobuta wo Produce tot cu Kame :2 şi Yamapi,apoi Hana Yori Dango my favorite :3,Itsuka no kimi e dacă eşti fană shonen-ai,Hanazari no kimitachi e..doh vei râde mult şi bine la drama asta :]] şi dacă vrei într-adevăr să plângi ţi-aş recomanda ehm..Koizora şi drama şi filmul,da' trebuie să te înarmezi cu multe pachete de şerveţele şi..cam atâtea am în minte.

TeeChan

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 04:24

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum